logo
 

 

Vind een gespecialiseerd werkende diëtist op het gebied van eetstoornissen in de eerste lijnszorg. De gespecialiseerd werkende diëtist is voldoende geschoold, heeft werkervaring en doet aan intervisie.

 

Vind een kliniek, een GGZ instelling of een ambulante instelling voor de behandeling van een eetstoornis in Nederland. Deze lijst is niet volledig en geeft geen kwaliteitskeurmerk van de diëtist of de kliniek/instelling.

 

Kijk ook eens op: www.proud2bme.nl/Artikelen_over_eetstoornissen/Zoek,_vind_en_waardeer_je_hulpverlener

 

 

 

Voornaam Bedrijf email adres en website Werklokatie Telefoon
         
         
Overijsel        
Liesbeth Libbers EOVA-Eetoplossingen info@eova.nl /www.eova.nl  Hengelo 074-2917938
Cathalijn Okken Vita voedingsadvies

www.vita-voedingsadvies.nl / info@vita-voedingsadvies.nl 

Deventer 06-83175824
         
Gelderland        
Nitha Annink Fans voor verandering info@fansvoorverandering.nl / www.fansvoorverandering.nl Hilversum 0573-252029
Nienke van den Bekerom Diëtistenpraktijk Beter in Balans nienke@dietistbeterinbalans.nl / www.dietistbeterinbalans.nl  Nijmegen e.o 06-28121485
Shiannah Danen Shiannah Danen Sportdiëtist   info@shiannahdanen.nl  Nijmegen 06-28335649
Diana Barneveld praktijk Eet-Wijzer D. Barneveld d.barneveld@eet-wijzer.nl Harderwijk 06-10566272
Louise van Gisteren Praktijk Origine info@voedingengroei.nl /
www.voedingengroei.nl 
Zutphen 06-41886738
Marie- Thérèse Hendriks  In Balans, praktijk voor voedings- en dieetadvies www.inbalans.net / marietherese@inbalans.net       Deventer 06-40616590
Christel Witjes Diëtistenpraktijk De Linge  info@lingevoeding.nl  / www.lingevoeding.nl Elst 0481-374546
         
         
         
         
Noord-Holland        
Corinne van Acht Voedingsadviesbureau Food en Welness info@foodandwellness.nl / www.foodandwellness.nl  Bussum 06-50525049
Katja Andreae- van Croonenborgh  Voedingsadviesburo Blaricum

www.voedingsadviesblaricum.nl / www.voedingsadvieslaren.nl

Blaricum, Laren 06-29048136
Danielle Appelman Dietistenteam Spring info@dietistenteam.nl  Hoorn 0229-281065
Kim Klauwers-Zwakman Voedingsadvies bureau Zwakman www.kimzwakman.nl / info@kimzwakman.nl  Heemskerk 06-16972292
Esther Konijn Diëtistenpraktijk De Bloei www.debloei.nl / info@debloei.nl    Alkmaar e.o 06-37337062
         
Zuid-Holland        
         
Tietia Berghuis dietistenpraktijk Andermaal berghuis@dietistenpraktijkandermaal.nl / www.dietistenpraktijkandermaal.nl  Dordrecht 06-18326533 / 078-6166189
kim Corbet kinderdiëtistenpaktijk Kim Corbet kim@kinderdiëtistenpraktijk.nl / www.kinderdietistenpraktijk.nl   Voorschoten 06-24628933
Marjolein van Dop Lijfstijl diëtisten marjolein@lijfstijldietisten.nl / www.lijfstijldietisten.nl Naaldwijk e.o 06-19181651
Janine Dolk dietistenpraktijk Gericht op Gewicht janine@gerichtopgewicht.nl Gouda 06-49953619
Tanja Etman Praktijk voor voeding en dietetiek Tanja Etman  www.tanjaetman.nl / tanja@tanjaetman.nl  Rotterdam e.o. 06-15273776
Dyenne Noordzij Eetica www.eetica.nl  / info@eetica.nl   Rotterdam 06-58840223
Monique Reuver Groepspraktijk-IK m.reuver@groepspraktijk-ik.nl  / www.groepspraktijk-ik.nl  Leidschendam e.o. 06-20659505
         
Utrecht        
Betsy Geytenbeek Mannatura informatie@mannatura.nl / www.mannatura.nl   Houten e.o 06-25033394
Naomi Hoekstra DieetPlaneet naomi@dieetplaneet.nl / www.dieetplaneet.nl  Huizen 088-3438000
Vivian Meijer DieetPlaneet vivian@dieetplaneet.nl  / www.dieetpleneet.nl  Utrecht 088-3438000
Yvonne Steenmetz Diëtistenpraktijk en psychosynthese de Diamant yvonne.steenmetz@live.nl / www.overgewicht-en-psychosynthese.nl Amersfoort 033-4613930 / 06-27615801
Grietje Tammenga diëtistenpraktijk Grietje Tammenga praktijk@grietjetammenga.nl Veenendaal 0318-655804
Cecile Teuwen– van Eijndhoven Diëtistenpraktijk Zeist cecile@dietistenpraktijkzeist.nl Zeist 030-6925717
         
Brabant        
Nienke van den Bekerom Diëtistenpraktijk Beter in Balans nienke@dietistbeterinbalans.nl / www.dietistbeterinbalans.nl  Schaijk e.o 06-28121485
Maaike Boogers Dietistenpraktijk Maaike info@maaikeboogers.nl / www.maaikeboogers.nl Tilburg 06-51061199
Andrea Boullart Coaching en Dieetadvies info@dieethulp.coach / www.dieethulp.coach Eindhoven 06-40284938
Suzanne Blom - van Brussel VoDi ZuidZorg BV s.blom@zuidzorg.nl / www.zuidzorg.nl Veldhoven e.o. 040-2308425 
Quirina Engels  Coaching en Dieetadvies www.quirinaengels.nl   Eindhoven 040-2484074
Sabine van Hest TWB, thuiszorg met aandacht svhest@twb.nl / www.twb.nl Roosendaal 088-5602000
Imke Jeurissen Icare imke@dietistenpraktijkicare.nl / www.dietistenpraktijkicare.nl   venlo e.o 06-45251448
Netty Kaathoven dietistenpraktijk Gemert-Bakel www.dietistegemert.nl / netty@dietistegemert.nl  Gemert 0492-363086
Netty Kaathoven dietistenpraktijk Helmond netty@dietistehelmond.nl  Helmond 06-20525163
Sylvia Kenis Ookthuis Sylvia.Kenis@ookthuis.com  Bergen op Zoom 06-22924660
Petra de Kleijn-van den Broek Praktijk ZIN-VOL info@zinvol.nl / www.zin-vol.nl Schaik, Oss 06-13368132
Gerry Kobussen-Kuijper Kobussen & Cleveringa Diëtisten gerry@kcdietisten.nl / www.kobussencleveringdietisten.nl Rosmalen 073-5216729
Fenna Meurer BES dietisten, praktijk Optimaal fenna@besdietisten.nl  / www.besdietisten.nl Oosterhout e.o. 06-46727217
Naomi van de Staak Naomi van de Staak, diëtist info@naomi-dietist.nl  / www.naomi-dietist.nl   Goirle, Kaatsheuvel 06-12649915
Mechthild van Tilburg-Krampe dietistenpraktijk mvantilburg@hetnet.nl / www.dietist-vantilburg.nl Hilvarenbeek 013-5056228
         
Zeeland        
Janneke de Vries ZorgSaam jedevries@zzv.nl / www.zorgsaam.org Terneuzen 0115-688000
         
Limburg        
luuke Curvers Envida Maastricht luuke.curvers@envida.nl Maastricht 043-3690620
Marja Ockeloen-van der Hulst Marja Ockeloen – van der Hulst, sportdiëtist info@sport-en-voeding.nl / www.sport-en-voeding.nl Sittard e.o. 06-52043347
Sjerty Peeters dietistepraktijk Sjerty Peeters info@sjertypeeters.nl  / www.sjertypeeters.nl  Sittard 06-23084552
 
 
     
 
     
       
 Friesland
 er zijn geen diëtisten bekend      
 Flevoland  er zijn geen diëtisten bekend      
 Drenthe er zijn geen diëtisten bekend      
 Groningen er zijn geen diëtisten bekend      
         
         

 

 

 

 

Klinieken, GGZ en ambulante instellingen, 2e lijn 

 

Provincie Groningen, Friesland, Drenthe 

Groningen

PsyQ Eetstoornissen & Obesitas Groningen

Hereweg 80

9725 AG Groningen

Tel: 088-1147778

Website: www.lentis.nl

Diëtist: Ciska Kelholt, E-mail: cme.kelholt@lentis.nl

            Marieke Raatgever, E-mail: m.raatgever@groningen.psyq.nl

 

 

Leeuwarden

Centrum Specialistische Behandelingen Friesland

Noordvliet 37

8921 GD Leeuwarden

Tel: 058 29 48 858

Website: www.ggzfriesland.nl

   

Accare, De Ruyterstee, Afd. Eetstoornissen

Fazantenlaan 1

Postbus 30

9422 ZG Smilde

Tel: 0592-480803

Website: www.accare.eu

 

Ambulante behandeling en meergezinsbehandeling voor jongeren met obesitas. Online: www.99gram.nl. Dit is een site voor meiden van 14-23 jaar die veel bezig zijn met eten, hun uiterlijk en gewicht.

 

Provincie Gelderland, Flevoland en Overijssel 

Almelo

TriviumMeulenbeltZorg
Almelo e.o.

Tel: 0900-2453453           

Website: www.triviummeulenbeltzorg.nl/

Diëtist: Sarah Abbink – Zwart, Sabbink-Zwart@triviummeulenbeltzorg.nl

 

Almere

De Meregaard Boomgaardweg 12

postbus 1589

1300 BN Almere

Tel: 036-5210200

Hier wordt  door eetspecialisten diagnostiek, educatiecursussen , ambulante behandeling en eendaagse dagbehandeling geboden voor anorexia, boulimia en eetbui- of overeetstoornis

 

Accare, centrum voor eetstoornissen

Randstad 20-27 

1314 BC  Almere

Tel: 036-7430110

E-mail: eetstoornissen@accare.nl

Er kunnen kinderen tussen 9 en 18 jaar worden behandeld.

 

Apeldoorn

Tactus verslavingszorg

Stationsstraat 47 A Apeldoorn

Tel: 055-5295530

Website: www.tactus.nl

Diëtist: Eveliene Punt, E-mail: e.punt@tactus.nl   

            Stephanie Groenenberg, E-mail: s.groenenberg@tactus.nl

 

Barneveld

Solutions, verslavingszorg o.a. eetstoornissen

Bouwheerstraat 55

3772 AL Barneveld

Tel: 0342-700201

E-mail: linfo@solutions-center.nl

Diëtist: Esther Miltenburg

 

Ermelo / Harderwijk

GGZ Centraal (werkgebied: Gelderland en Flevoland)

Postbus 1000

3850 BA Ermelo

Tel: 0341-566911

Website: www.ggzcentraal.nl

Diëtist: Diana Barneveld, E-mail: d.barneveld@ggzcentraal.nl

 

Deventer Tactus verslavingszorg Deventer

Tel: 088-3822887

Diëtist: Thera van der Molen, E-mail: t.vandermolen@tactus.nl

 

Doetichem

Slingenland Ziekenhuis

Kruisbergseweg 25 

Doetinchem

Tel: 0314 329911

Diëtist: Leotien Wieneke

 

Nijmegen

Amarum, specialistisch centrum voor eetstoornissen 

Postbus 2003

7230 GC Warnsveld

Tel: 0575-599050

E-mail: eetstoornissen@ggnet.nl

Website: www.amarum.nl

Diëtist: Jolande Franken, E-mail: j.franken@ggnet.nl

 

 

Provincie Utrecht 

Amersfoort

RIAGG Amersfoort en omstreken

Westsingel 41

3811 BB Amersfoort

Tel: 033-4603500

Website: www.riaggamersfoort.nl

 

Utrecht

PAAZ-afdeling St. Antoniusziekenhuis, locatie Utrecht

Soestwetering 1

3543 AZ Utrecht

Tel: 030-2633316

E-mail: lmbaaij@mesos.nl

Website: www.antoniusziekenhuis.nl 

 

Geerets & Kuypers, psychologenpraktijk voor eetstoornissen

Goeman Borgesiuslaan 77

3515 ET Utrecht

E-mail: info@geerets-kuypers.nl

 

Zeist  

Rintveld, centrum voor Eetstoornissen, onderdeel van Altrecht

Wenshoek 4

3705 WE Zeist

Tel: 030-6965477

Website: www.altrecht.nl

Diëtist:  Janneke Brand, E-mail: j.brand@altrecht.nl   

             Astrid Smits, E-mail: a.smits@altrecht.nl   

             Hanneke Tuijtel, E-mail: h.tuijtel@altrecht.nl   

             Marjoleine Verbon, E-mail: m.verbon@altrecht.nl  

             Marleen van Kouwen, E-mail: m.kouwen@altrecht.nl   

             Juul Koemans, E-mail: j.koemans@altrecht.nl

             Chrustiane Le Clercq, E-mail: c.le.clercq@altrecht.nl 

 

 

Provincie Noord-Holland 

Alkmaar

Triversum: Centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie

Kees Boekestraat 5

1817 EZ Alkmaar

Tel: 072 5140400 Website: www.triversum.nl

Diëtist: Danielle Appelman, E-mail: d.appelman@triversum.nl

 

Medisch Centrum Alkmaar

Wilhelminalaan 12 

1815 JD Alkmaar

Tel: 072-5484444

Diëtist: Olga Benjamin- van Aalst, E-mail: o.benjamin@mca.nl

 

Amsterdam

Novarum (onderdeel van Arkin), Centrum voor eetstoornissen en obesitas Jacob Obrechtstraat 92

1071 KR Amsterdam

Tel: 020-5904710

E-mail: informatie@novarum.nl

 

Website: www.novarum.nl

Diëtist: Anne-Ruth van Veen, E-mail: Ann-Ruth.van.Veen@novarum.nl  

            Astrid Schepers, E-mail: Astrid.Schepers@novarum.nl   

            Bobbie van der Kolk, E-mail: Bobbie.vander.Kolk@novarum.nl

 

De Bascule, academisch centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie

Meibergdreef 5

1105 AZ  Amsterdam (ZO)

Tel: 020-8901000

Website: www.debascule.com

Diëtist: Gea van Ravenstein, E-mail: g.vanravenstein@debascule.com

 

GGZ Buitenamstel

Lassusstraat 2

1075 GV Amsterdam

Tel: 020-5736600

 

GGZ Buitenamstel, locatie A.J.Ernststraat

A. J. Ernststraat 887

1081 HL Amsterdam

Tel: 020-7884666

E-mail: eetstoornissen@ggzba.nl

Website:  www.ggzbuitenamstel.nl

 

Prezens (onderdeel GGZ InGeest)

Overschiestraat 57

1062 HN Amsterdam

Tel: 020-7886333

E-mail: aanmelden@prezens.nl

Website: www.prezens.nl

 

VU Medisch Centrum

De Boelelaan 1117 

1081 HZ Amsterdam

Tel: 020 444 4444 / 020-4443410

Diëtist: M. Kwakkel, E-mail: mkwakkel@vumc.nl

 

Haarlem

GGZ InGeest Polikliniek eetstoornissen

Vondelweg 997

2026  BW  Haarlem

Tel: 023-5437000

E-mail: info@ggzingeest.nl

Website: www.ggzingeest.nl

 

Heerhugowaard

GGZ Noord-Holland Noord (vestigingen in Den Helder, Schagen, Alkmaar, Heerhugowaard, Hoorn, Heiloo) Team Eetstoornissen

Bevelandseweg 3

1703 AZ  Heerhugowaard

Tel: 072-5357300

Website: www.ggz-nhn.nl

 

Hoofddorp

GGZ inGeest

Spaarnepoort 1

2134 MA Hoofddorp

Tel: 023-8903100

Website: www.ggzingeest.nl

 

Spaarne Ziekenhuis

Spaarnepoort 1

Tel: 023-8908900

Diëtist: Martine Versendaal-Los, E-mail:mversendaal@spaarneziekenhuis.nl  

 

Hilversum

Nederlandse Obesitas Kliniek

Loosdrechtse Bos 21B

1213 RH Hilversum

Tel: 035-5385222

Website: www.obesitaskliniek.nl  

 

Hilversum

GGz Centraal Rembrandthof

Laan van de Heelmeesters 2

Postbus 219

1200 AE Hilversum

Tel: 035-6557555

Website: www.ggzcentraal.nl

 

Purmerend

GGZ-centrum Dijk en Duin

Ilpendamstraat 29

1441 ZE Purmerend

Tel: 0299-451800

Website: www.dijkenduin.nl 

  

Provincie Zuid-Holland
Leiden

Centrum Eetstoornissen Ursula. Onderdeel van GGZ Rivierduinen

Sandifortdreef 19,
2333 ZZ Leiden

Gebouw Rijnveste

Tel: 070-4441444

Website: www.centrumeetstoornissen.nl 

Diëtist: Monique Reuver, E-mail: m.reuver@rivierduinen.nl

            Bianca van de Bos, E-mail: b.bos@rivierduinen.nl

 

Groepspraktijk-IK

Groepspraktijk gespecialiseerd in eet- en gewichtsproblematiek

Vlietweg 15,
2266 KA Leidschendam

Tel: 06-20659505
Website: www.groepspraktijk-ik.nl

Dietist: Monique Reuver, E-mail: m.reuver@groepspraktijk-ik.nl

 

Den Haag

Haga Ziekenhuis, Juliana kinderziekenhuis

Sportlaan 600

2566 MJ Den Haag

Tel: 070-10 0000 / 070- 2107263

Diëtist: Sonja van den Enden, E-mail:s.vandenenden@hagaziekenhuis.nl   

            Yvonne van Tolen, E-mail: y.tolen@hagaziekenhuis.nl

 

PSQ Den Haag
Eetstoornisafdeling

Lijnbaan 4,
2512 VA Den Haag.
Telefoon 088-3573107

Diëtist:  Linda Veltman

 

Dordrecht

De Hoop GGZ, Evangelische hulpverlening

Provincialeweg 70

3329 KP Dordrecht

Tel: 078-6111111  

 

Albert Schweitzer ziekenhuis

van der Steenhovenplein 1
Dordrecht
Tel: 078-6542935

Diëtist: Titia Berghuis, E-mail: t.h.berghuis@asz.nl

 

Gouda

Polikliniek GGZ Midden Holland, lokatie Gouda

J.P. Thijsselaan 45

2803 RT Gouda

Tel: 0182-563700

 

Leiden

Curium-LUMC
Postbus 9600
2300 RC Leiden

Tel: 071-5159600

Website: www.centrumeetstoornissen.nl , www.curium-lumc.nl 

Diëtist: Kim Corbet, k.corbet@lumc.nl

 

 Poortugaal

Psy Delta

Albrandwaardsedijk 74

3170 DZ Poortugaal

Tel: 010-5031516

Website: www.deltapsy.nl  

 

Rotterdam

Bavo Europoort

Mathenesserlaan 315

3021 HL  ROTTERDAM

Tel: 010-4484851

E-mail:  p.eetstoornissen@bavo-europoort.nl 

Website: www.eetstoornissenrotterdam.nl 

 

Adolescentenkliniek Erasmus MC - Sophia

s-Gravendijkwal 230

3015 CE  Rotterdam

Tel: 010-7034551

 Diëtist: J. Duif, E-mail: j.duif@erasmusmc.nl   

            M. Eekma, E-mail: m.eekma@erasmusmc.nl

 

 

Provincie Zeeland, Brabant

Goes

Emergis, Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg

Oostmolenweg 101

4481 PM Kloetinge

Tel: 0113-267766

E-mail: eetstoornissen@emergis.nl 

Website: www.emergis.nl 

Diëtist: Astrid Smits, E-mail: smits@emergis.nl

 

Breda

Amhiaziekenhuis
Langedijk 75

4819 EV Breda

Diëtist: Marion de Bont, E-mail: ebont@amphia.nl  

 

Momentum GGZ

Baronielaan 18

4818 RA  BREDA

076-3040015

www.momentumggz.nl

 

GGZ Breburg

Poolseweg 190

4818 LG Breda

Tel: 088-0161388
Diëtist: Renate Wennekes, R.Wennekes@ggzbreburg.nl

 

Helmond

Elkerlieke Ziekenhuis

Wesselmanlaan 25

5707 HA Helmond

Tel: 0492-595555

Diëtist: Marianne Aarts, E-mail: maarts@elkerlieke.nl

 

’s-Hertogenbosch

Reinier van Arkel groep

Bethaniestraat 2

5211 LJ 's-Hertogenbosch

Tel: 073-6586111

 Diëtist: Annelies van Sonsbeek, E-mail: a.van.Sonsbeek@rvagoep.nl

 

Eindhoven

GGZ Eindhoven en de Kempen

W. Churchilllaan 75

5623 KW Eindhoven

Ambulante behandeling van alle typen eetstoornissen 

Tel: 040-2613600

Diëtist: Susan Hesselmans, E-mail: s.hesselmans@ggz.nl 

            Mieke Oomen, E-mail: mpl.oomen@ggze.nl

 

Erasmus MC, Catharina Ziekenhuis

Michelangelolaan 2

5623 EJ Eindhoven

Tel: 040-239111

Diëtist: Janneke van Alphen-Duif, E-mail: j.duif@erasmusmc.nl   

 

Tilburg

GGZ Breburg

Postbus 770

5000 AT Tilburg

Tel. 088-0161616

E-mail: info@ggzbreburg.nl

Website: www.ggzbreburg.nl 

Diëtist: Renate Wennekes, E.mail: r.wennekes@ggzbreburg.nl

 

Veghel

GGZ – Oost Brabant, regio Uden en Veghel

Postbus 189

5461 AA Veghel

Tel: 0413–846800

 E-mail: mhcc.nieuwhof@ggzoostbrabant.nl 

 

Veldhoven

Salix Centrum voor Eetstoornissen

De Plank 101

5504 EE  Veldhoven

Tel: 040-2546355

E-mail: info@salixcentrumeetstoornissen.nl

Website: www.salixcentrumeetstoornissen.nl 

 

 

Provincie Limburg

Maastricht

Academisch Ziekenhuis Maastricht, Afdeling Psychiatrie

P. Debijelaan 25

Postbus 5800

6202 AZ Maastricht

Tel: 043-3877443 of 043-3874120

Diëtist: Linda Hover, E-mail: Linda.hover@mumc.nl  

 

Venlo

Eetstoornissenteam Mutsaersstichting in samenwerking met VieCuri Medisch Centrum Venlo voor cliënten in de regio Noord- en Midden-Limburg. Schaapsdijkweg 56

5913 PB Venlo

Tel: 0900-6887237

 

Venray

Vincent van Gogh

Stationsweg 45

5803 AC Venray

Tel: 0478-527527

Diëtist: Marijke Rouschop, E-mail: mrouschop@vvgi.nl

 

Heerlen

Mondriaan zorggroep, divisie Kinder en Jeugd

Kloosterkensweg 8

6419 PJ Heerlen

Tel: 045–5736150

Diëtist: Sjerty Peeters, E-mail; info@sjertypeeters.nl

 

Atrium MC Henri

Dunantstraat 5

6419 PC Heerlen

Tel: 045-5766666

 Diëtist: Guus Erkens, E-mail: g.erkens@atriummc.nl

 

 

 

Landelijke instellingen

 

PsyQ eetstoornissen, Programma eetstoornissen & Obesitas

Lokaties: 

Groningen, tel: 088-1147778

Den Haag (voormalig Parnassia), tel: 070-3918080    

Rotterdam, tel: 0900-2357797

Utrecht, tel: 088-3572267 / 06-19879538

Diëtist: Dyenne Noordzij, E-mail: d.noordzij@psyq.nl   

           Linda Veltman, E-mail: l.veltman@psyq.nl   

           Jolanda Waars-Storm, E-mail: l.waars@psyq.nl   

           Tanja Etman, t.etman@psyq.nl

           Marianne van Winkel-de Vries, m.vanwinkel@psyq.nl

 

Stichting Human Concern

Baden Powellweg 305 M

1069 LH Amsterdam

Tel: 020-6671696

Email: info@humanconcern.nl

Website: www.humanconcern.nl

Lokaties: Den Haag, Zwolle, Amsterdam, Bilthoven

Diëtist: José Groot, E-mail: j.groot@humanconcern.nl  

           Joke van Scheers, E-mail: j.vanscheers@humanconcern.nl